Rady zákazníkům

 

                                                                 Image

Jak to u nás chodí?

V případě, že jste se rozhodli nechat si vyrobit, zrekonstruovat bránu, plot, nebo využít jiného našeho servisu následují tyto kroky.

 

1) Kontaktujte nás. Buď přijedete vy k nám, nebo my k vám. Máme otevřeno v pracovní dny od 7 do 15h. V případě pozdější návštěvy je dobré zavolat a dohodnout se.

2) Vybereme nejvhodnější řešení a vytvoříme vám cenovou nabídku (někdy bývá spojena s 3D vizualizací, ale ta se pak platí zálohově ve výši 2000 kč, která pak bude odečtena při podepsání objednávky). Popřípadě vám vytvoříme komplexní projekt pro přípravu stavebního otvoru. Vše dle dohody.

3) Po podepsání objednávky a zaplacení zálohy (výši zálohy určujeme podle objemu prací), danou stavební situaci zaměříme a zašleme vám 3D vizualizaci brány v měřítku, pro vaši úplnou představu ke schválení (pokud již nebyla vytvořena v bodě 2).

4) Následuje výroba a montáž

5) Posledním, neméně důležitým bodem je předání a platba. 

 

Jak mám vybrat vhodného dodavatele, abych se nespálil?

Jak se říká „Peníze jsou vždy až na prvním místě“  a proto vybírejte pečlivě dodavatele svých garážových vrat, brány, nebo plotu, aby jste za opravy, nebo dokonce za další vrata, nemuseli platit v dohledné době znovu. 
Získejte co nejvíce informací o firmě, která má být dodavatelem Vašich nových vrat či brány. Nejlepší jsou reference od známých, kteří již mají s danou firmou zkušenosti.

 

Hlavně se nenechejte zlákat nízkou cenou, protože...

Na trhu je celá řada firem, které by Vám rády dodaly bránu nebo vrata a již od prvního kontaktu Vás přesvědčují o 100% kvalitě svých výrobků za zcela bezkonkurenční ceny, kterých  jiné firmy dosáhnout nemohou. Ano, je to určitě krásná představa ušetřit na vratech nemalé peníze, ale je třeba si uvědomit, že každý výrobek, který má fungovat,  má svou cenu a pokud jej někdo nabízí pod touto cenou, musí se to někde projevit.

Takové výrobky jsou většinou ošizené na kvalitě nebo na službách a Vaše sny o krásných nových ale hlavně fungujících výrobcích, mohou dostat hořkou příchuť v podobě marných a bezvýsledných reklamací, popřípadě zavřených kanceláří a vyvěšených telefonů v dodavatelské firmě.

 

Můžu si někde ověřit vlastnické vztahy firmy a jak dlouho na trhu působí?

Ano můžete. Ověřte si na internetu v obchodním rejstříku http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/index, nebo ve výpisu z živnostenského registru http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz kdo firmu, které hodláte dodávku a montáž vrat svěřit, vlastní a jak dlouho tato firma na trhu působí. Někdy je to velmi podivný propletenec, který Vám již na první pohled napoví, kde raději nenakupovat. Vrata si nekupujete na jeden rok. Proto je důležité, aby byla firma od které si je koupíte stabilní, silná a schopná dodávat náhradní díly i po několika letech. Doporučujeme také podívat se na webové stránky této firmy, zjistit maximum informací v podobě certifikátů, referencí, kontaktů na dodavatele a spolupracující firmy. To vše Vám napoví o kvalitě a slušnosti této firmy.

 

Brána jako bezpečnostní prvek v dopravě

Představte si, situaci kdy ve stále více houstnoucím provozu jedete domů. Váše brána leží přímo u hlavní silnice. Vy zastavíte u kraje, aby jste zastavili, otevřeli si a vjeli dovnítř. V lepším případě se za vámi tvoří kolona. V horším do vás někdo vrazí ze zadu, nebo vám urve, při předjíždění, dveře.

 

Zde, ale víme jak na to. Po zásahu naší firmy jedete v hustém provozu domů, zmáčknete tlačítko na dálkovém ovaladači a vjedete do již otevřené brány k vám domů naprosto bezpečně.

Stojí to za úvahu nemyslíte?

 

Je nějaký způsob jak poznat slušnou firmu?

  • slušná firma Vám zpracuje zdarma kalkulaci dle Vašich požadavků PŘEHLEDNĚ s uvedením prací v KONKRÉTNÍM rozsahu a KONKRÉTNÍ cenou
  • při porovnávání cenových nabídek porovnávejte vždy jednotlivé položky a ne jen koncovou cenu, v mnoha případech se může stát, že výsledná cena v sobě nezahrnuje cenu montáže, doplňků atd.
  • nebojte se zeptat a případné nejasnosti a pochybnosti písemně potvrďte ve smlouvě, vaše intuice je zde na místě
  • ujasněte si finanční otázky, termíny zahájení a dokončení prací (ty termíny vždy s jistou rezervou)
  • sepište smlouvu s uvedenou cenou dle přiložené kalkulace s výše uvedenými body

Nepodceňujte prosím těchto několik rad, určitě se Vám to vyplatí a Vaše spokojenost, bude pro dodavatele tím nejlepším ohodnocením jeho práce.